mobil menu
bakır pul imalatı   ara

​Bakır pul imalatçıları

​Bakır pul imalatçıları
Pul imalatı yapan güvenilir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.  1994 yılından bu yana yaklaşık 27 yıllık süreçte sürekli kendini geliştiren sadece yurt içi değil 10 dan fazla ülkeye de ihracat yapan Sismak Otomotiv güvenilir köklü bir firma ile çalışmak ister misiniz. Bakır pul birçok alanda olmak üzere geniş bir kullanıma sahiptir. Bakır alternatifi olarak kullanılacak maddenin olmaması, muadillerinin aynı kaliteyi vermemesi sebebi ile bakır pul imalatı önem arz etmektedir. Firmamız bünyesinde standart bakır pul ölçüleri ya da sizin kullanmak istediğiniz yere göre özel ölçülerde de pul imalatı yapılmaktadır.

Standart bakır pul ölçüleri

Tüm mm ler de ve farklı çaplarda olmak üzere üretimini yaptığımız bakır pul fiyatlarını iletişim bölümünde hemen ulaşarak öğrene bilirsiniz.
Enjektör pulu (Frod ranger, Transit 155 psi, Mercedes splinter, Peugeot partner, kia, Nissan) ve diğer markalar için farklı mm lerde, 1.50 mm – 1.20 mm
4 tırnaklı enjektör pulu (Volkswagen, İveco, Denso enjektör pulu, ford fiesta, man,Daf Euro, Fiat doblo, Mitsibishi) aradığınız tüm barka ve model bakır enjektör pulu fiyatı ne kadar teklif alın.

Pul imalatı

Bakır pul imalatı, yapısı gereği esneme yapabilen bakırdan elde edilen pullar en çok sızdırmazlık için kullanılır. Sadece pul değil elbette ki bakır madeninden birçok parça üretimi yapılır. Isı emme gücüde oldukça yüksektir bakırın. Isı kalkanı diye bilinen enjektör ısı kalkanı da saf bakırdan imal edilir.
 
Pul imalatçıları en kaliteli bakır pul eve enjektör pul çeşitleri için Sismak Otomotiv güvencesi yanınızda, metrik pul imalatı.
İhtiyaç duyduğunuz her ebatta veya şekilde bakır pul için bilgi almak veya bakır pul, rondela fiyatını öğrenmek için;
Bizi hemen arayın, (0332) 236 97 15 yada online olarak sorun, Bakır Pul, Rondela Fiyatı Öğren