mobil menu
bakır pul imalatı   ara

Bakır Pul İmalatı & Rondela Üretimi, Kurumsal

pulrondela.com bakır pul ve rondela üretiminde, üreticiden direkt tüketiciye en hesaplı şekilde ürün üretmektedir. Yılların tecrübesi ile kaliteden ödün vermeden, dizel pompa, yedek parça üretimi, enjektör memesi, bakır pul imalatı ile her müşteriye ihtiyaç duydukları ürünleri imal etmekteyiz. Her türlü ebatta ve her çeşitte bakır pul üretimi, rondela üretimi yapılmaktadır. Bakır pul fiyatlarını ve Rondela ücretlerini hemen öğrenin (0332) 236 97 15

Firmamız imalatlarını SDS markası adı altında üretmekte ve siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır. Aynı zamanda yurt dışına da ihracat yapmaktayız. Firmamız bu faaliyetler dışında tedarikçi olarak motor parçaları pazarlamakta , dolayısıyla imalatçı firmalara üretim konusunda yardımcı olmaktadır. Bugüne kadar büyük yollar kat etmemizde ve gelişmemizdeki en önemli faktör müşteri memnuniyeti ve kaliteyi her zaman ön planda tutmuş olmamızın yanında sürekli olarak zamanında yaptığımız iş teslimatlarıdır.

Sismak Otomotiv 1994 yılından bu yana mazot pompa parçaları ve enjektör yedek parçaları alanlarında faaliyet göstermekte olup, birçok parçayı kendi bünyesinde imal etmektedir ve 2002 yılından bu yana ise mazot pompa sektöründe, dizel pompa yedek parça , enjektör memeleri, rotor krom kaplama ve yenileme işlemleri ve bakır pul, rondela üretimi yapmaktadır.


Şirketin sahip olduğu markalar

sismak otomotiv sds diesel pump parts vancobar enjektör memesi enjektör memesi fiyatı