mobil menu
bakır pul imalatı   ara

Pul & Rondela Satış ve Pazarlaması

rondela ve pul satışı

pulrondela.com pul ve rondela üretiminde, üreticiden direkt tüketiciye en hesaplı şekilde ürün üretmektedir. Yılların tecrübesi ile kaliteden ödün vermeden, dizel pompa, yedek parça üretimi, enjektör memesi, pul ve rondela ürünleri ile her müşteriye ihtiyaç duydukları ürünleri imal etmekteyiz. Her türlü ebatta ve her çeşitte pul üretimi, rondela üretimi yapılmaktadır. Pul fiyatlarını ve Rondela ücretlerini hemen öğrenin 0332 236 97 15

Firmamız imalatlarını SDS markası adı altında üretmekte ve siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır. Aynı zamanda yurt dışına da ihracat yapmaktayız. Firmamız bu faaliyetler dışında tedarikçi olarak motor parçaları pazarlamakta , dolayısıyla imalatçı firmalara üretim konusunda yardımcı olmaktadır. Bu güne kadar büyük yollar kat etmemizdeki ve gelişmemizdeki en önemli faktör müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutup zamanında iş teslimatlarımızdır.

Sismak Otomotiv 1994 yılından bu yana mazot pompa parçaları ve enjektör yedek parçaları alanlarında faaliyet göstermekte olup, birçok parçayı kendi bünyesinde imal etmektedir ve 2002 yılından bu yana ise mazot pompa sektöründe, dizel pompa yedek parça , enjektör memeleri, rotor krom kaplama ve yenileme işlemleri ve pul, rondela üretimi yapmaktadır.